Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha az otthonfelújítási támogat...

Pamper kérdése:

Ha az otthonfelújítási támogatásnál az egyik tételt elutasítják, akkor ugrik az egész pályázat, vagy attól még a többit (hiánypótlás után) elfogadják?

Figyelt kérdés
Osztatlan közös házban lakunk (az emelet a mienk, a földszint a szomszédé). A padlás tehát közös, de a feljáró a mi lakásunkon belül van. Többek között a padlást is szigeteltettem és a feljárót is felújíttattam. Az oké, hogy a szigetelést nem vehetném be (mert az közös), de a feljáró az "határeset". Tehát ha ezt is beteszem az elszámolt tételek közé, és nem fogadják el, akkor attól tartok, hogy a többi tételt (nyílászáró, stb.) is elkaszálják...

2022. dec. 21. 14:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Addig nem fizetnek, amíg minden tétel nincs rendben. Nekünk annak idején küldtek egy listát arról, ami nem stimmelt és amíg azokat a tételeket nem tisztáztuk vagy igazoltuk megfelelően, addig nem utaltak pénzt. De végig segítőkészek voltak, érdemes érdeklődni a 1811-en!
2022. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hm, itt fél órán belül megválaszolják az ember kérdéseit! :D

2022. dec. 21. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták anno, mikor kérdéses volt 1-2 dolog, hogy ha azt nem is fogadják el, attól még a többit igen, tehát nem ugrik minden automatikusan, mert valamire nemet mondanak, hanem akkor azt fizetik ki, amit elfogadtak.


Ezt a MÁK vonalán mondták.

2022. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden tiszta, köszi ezt is!
2022. dec. 21. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták (amit a 3-as írt), amikor a hiánypótlás miatt felhívtam őket.
2022. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!