Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van különbség a kettő közt és...

Van különbség a kettő közt és milyen árban mozognak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fürdő felújítást szeretnék és Gerslappal vagy Kerlite-vel szeretnék ha ki lenne burkolva, mert tetszik a márványos hatás fehér alapon. Nem tudom van e a kettő közt különbség ha igen miben? Az áráról semmit nem találtam. Méretekben nem tudom melyik éri meg jobban? A fal magassága 2.30m, a hosszúsága 3,5m. Illetve 2.30m magasság és 1-1.5m hosszúság. Plusz a földre is azt szeretnénk. Gipszkarton falra mehet? Valakinek valamilyen tapasztalat? A 0-ról lenne a felújítás.

#fürdő #Kerlite #Gers #Mennyi píz?
2023. jan. 6. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapdolog; minden kaphato akciosan es otszoros aron is. El kell donteni mit szeretnel. Ezen kivul kellenek a pontos meretek. A munkadij negyzetmeter aranyos. Nagyon változó. A mi fix emberunk nekunk 5500ert csinalta nemreg, de ezt itt ugyse hiszik el, mert inkabb 7-8000 korul van.


En elmennek az obiba korulnezni aztan eldontenem hogy milyet szeretnek es a neten kikeresnem a hozza tartozo legolcsobb arat.

2023. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindenhol gres lapok vannak, 11000-ért burkoltak2022 ősszel, de ők hozták a segédanyagokat (ragasztó, alapozó, vízszigetelő, klipsek stb, csak mapei terméket használtak). Az egyik burkoló srác 8000-ért rakta maszekba, de azt nem kérdeztek, hogy ekkor is hozza cuccokat.


Nekem azt mondták olasz vagy spanyol gress lapot érdemes venni mert azok viszonylag méretpontosak. A hagyományos csempe-járólapnál pedig a zala kerámia lapjait tiltó listára tették, szóval ennek a lerakását nem vállaltak.

2023. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem hoz anyagokat ő hanem nekem kéne venni vagy adni rá pénzt akkor mivan? Kb milyen ár ami elfogadható?
2023. jan. 8. 00:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve milyen méretű lapok vannak az Obinál max 60x120 találtam
2023. jan. 8. 00:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!