Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Családi házon szeretném...

Családi házon szeretném cserélni a bejárati ajtót acél biztonsági ajtóra. Fontos, hogy jó hőszigetelésű legyen és biztonságos. Kiket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nívó biztonsági ajtó. Itt a legdrágább vagyis a jobb szélső, ami családi házakra is jó, ahol a szabadba nyílik ugye a bejárati ajtó.


[link]


Nekem a második van a lakásomon és nagyon szeretem.

2023. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

+1 az elsőnek.

Masszív, méret pontos, nem állnak össze vissza a zsanérok, pontosan be lehet állítani, hosszú garancia.

2023. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

A nivó formailag jó ajtókat csinál, aránylag jól építik be, de a szigetelés ócska.A kültéri zárt ajtó és félfa közé körbe befér egy papírlap könnyedén és a többszöri "javításuk" után közlik, hogy ők nem tudnak mit tenni, ez ilyen...hát mamáikat!


Aztán a kültéri ajtajaik...az még oké lehetne, de a pillangózárnál spórolnak a porvédővel, így befúj a szél..., azt vegyél külön, de hát több százezres ajtóba ez nem fér bele...vicc...

A keretből kispórolják a szigetelést körbe, ezért télen szakad a víz bent róla...soha többé ez a cég!

+az előre megbeszélt ár az nem fix és ezt beépítés után közlik...a csőd vigye el őket!


A PRS Plusz Vagyonvédelmi Kft-nél már jobbak az ajtók és keretek.

Ott már elégedett voltam-mások is.

Van bemutató termük, félbevágott keretek, ajtók, zárak, semmi átverés.

2023. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Kültéri ajtónak nem biztos, hogy a Nívót ajánlanám

Lépcsőházi bejárati ajtónak elsőosztályú, de a fémkeretes ajtó hőszigetelése nem igazán oldható meg normálisan

2023. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4

A prs megoldotta és igazán normálisan...lehet szakértelem kell csak, ami nívónál nincs.

2023. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
DTP ajtót ajánlom, szerintem ajtók terén a legmagasabb minőséget nyújtják. Nekem ugyan panelban van, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Tényleg csak ajánlani tudom. Igaz, az ára sem kevés, de nekem fontos volt a biztonság. A szakemberek is teljesen korrektek voltak, akik felszerelték.
2023. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

A leírás szerint ők is szigetelik a tokot kültéri esetén, de ezt nem részletezik sehogyan...letapétázzák, azt jó az úgy?


A "nézze meg biztonsági ajtó szerkezetét" ikon után, nesze semmi...én utálom az ilyet...

Ezért a prs legalább körbevisz a bemutató termében:

[link]

2023. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
A PRS úgy hirdeti magát, hogy gyárt egyedi méretre, ami nem igaz! Mikor ott voltunk, hogy megrendeljük az ajtót, akkor derült ki. Próbáltak rábeszélni valami olyanra, ami egyáltalán nem tetszett, mert nem tudták megoldani, ami nekünk kellett volna.
2023. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8

Van vevő, akinek nem mindenki vállal munkát, mert egy fillért se lehet kinézni belőle...

2023. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: előleg beérkezése nélkül egy ilyen cég sem kezd munkába, de mégbrendelésbe sem. mit akartál ezzel mondani?
2023. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!