Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan tudom, hogy valaki egy...

Hogyan tudom, hogy valaki egy tanult tetőfedő?

Figyelt kérdés

Szia,

szerintem úgy van, hogy valaki csak akkor egy tetőfedő, ha van egy képzést, nem?


Vagy mindenki csak úgy mondhat, hogy ö egy tetőfedő?


Arról van szó, hogy találtam egy tetőfedőt a házamnak, de nem biztos vagyok, hogy ö egy „rendes“ tetőfedő.


Ez hogyan tudok megtudni? Ha ö tetőfedő, akkor mindenképpen van neki valamilyen speciális dokumentumot?


Elnézést, ha nem nagyon jó érthetö, amit írtam. Nem magyar vagyok.


Üdvözlettel,

Dávid.



2023. márc. 2. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy van bizonyitvány simán lehet kokler. A bizonyitványok WC papirnak se jók mert túl kemények. Kérjél referencia munkákat, más lehetőséged nem nagyon van.
2023. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

referencia munkákról vélemény. Fénykép a néhány vállalható melóról. Aki tud tetőtfedni, az tud referenciát is adni.


Én bizony látok olyan tetőket is, amit pár hónap, vagy év múlva komplett javítani kell. Pedig azokat is "tetőfedők " készítették..


Gondold át...hány helyen megy fel a megbízó öreg néne, hogy megnézze, megfelelően csavarozzák-e a trapézlemezt, vagy kicserélték-e a cserépléceket?

2023. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!