Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Menyire gond ez, egy munkavála...

Menyire gond ez, egy munkaválalónak?

Figyelt kérdés
Kijön, felmèr, megcsinálja az árajánlatot, de valami mièrt nem fogadom el, pl túl magas lett az ár, van jobb árajánlat, stb miatt
2023. ápr. 3. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Miért gond?

Mert nincs munkája.

Ugye ez a kérdés nem volt komoly.

2023. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért szoktak valamennyit kérni a kiszállasos árajánlatért, es ha elfogadod, akkor beszámítják.
2023. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy az árajánlat készítésre díjat számol,melyet nem kell megfizetni a munkavégzés esetén,vagy levonódik a munkadíjból.. tökmind1 hogyan hívja. Ha nem csináltatod meg vele a melót, akkor kéri az árajánlat készítés díját, tervezés nagyságától függően 10e-100eft-ot(most mondtam valami számot hasból).

Ha van esze a vállalkozónak, ott lesz ez a díj is.

2023. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ès ha nem kèr?
2023. ápr. 3. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra vagy kíváncsi hogy mondhatsz-e nemet egy árajánlat után, akkor a válasz: igen, természetesen.

Azért kérsz árajánlatot, mert ez alapján tudod eldönteni hogy azt választod-e vagy mást.

Ha neki ez sok munka, akkor szoktak érte külön díjat megszabni, de általában nincs. Ha nem azt választod akkor csak jelzed és ennyi.

2023. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kér akkor nem kér, csak morogni tud hogy elment veled egy fél napja a semmire, közben meg termelhetett volna.
2023. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
100%
Nem örül neki. De legközelebb majd pénzt kér a felkeresettektől.
2023. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fel szoktam ajánlani, hogy egy kiszállási díjat átutalok a számlájára, ha kiszámlázza nekem. Régebben 5, most 10 ezer forint körül volt, aki meg is tette. Volt aki legyintett rá. Vagy azért mert lusta volt, vagy azért, mert nem akart számlát írni.
2023. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy szimpla árajánlat készítése bele kell férjen egy vállalkozó idejébe
2023. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!