Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a tapasztalatod a Click-Cla...

Mi a tapasztalatod a Click-Clack működésű lefolyókkal?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik az ötlet, és praktikus is lenne, de valamiért azt gondolom, hogy nem lesz tartós.

2023. máj. 2. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

megnéztem egyet képen és két gondot látok - nem tudom a valóságban íg van-e.

1. túl magas még az is amit alacsonynak írnak. Most egy hasonló, de más rendszerű van, amit a csap mögötti "karral" lehet kiemelni, lenyomni. Már ez is zavaróan magas ha nem jól van beállítva. Csúnya ahogy kiáll a mosdókagyló közepén, pedig dekor bevonatú a teteje, a csempével harmonizáló mintával. Ráadásul billeg ha túl kiáll, ha meg alacsonyabbra veszem akkor nem tud a víz elég jól lefolyni.

2. nem tömít. Egy rövid időre annak a látszatát kelti, mintha be lenne dugva a dugó, de valójában ereszti le a vizet. Így a dugó funkciót nem tudja ellátni és csak azért van ott zavaróan a mosdókagyló közepén kiállva, mert ott kell lennie, hiszen nincs alatta más, csak egy lyuk.

Nem egy ilyen mosdónk van hanem 3 és két külön gyártótól.

A tartósságával nincsen gond. Több, mint 10 évig ugyanolyanok voltak, csak azért cseréltem, mert a sima króm helyett vettem a dekor bevonatúakat.

Mindenképpen nézd meg a valóságban is egy fürdőszoba szaküzletben, hogy milyen! lehet neked bejön.

2023. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
53%

Nagyon sokáig tartott találni egy olyan csapot amihez nem ez járt.

Fantasztikus dolog a clickclack amíg nem kell használni. Benyomni még könnyű, de kiengedni...

Nyúlkáljon az a szaros pelenkalében aki akar, az ételmaradékos vízben keresgesd te a lefolyót stb

Viszonylag ritkán zárja le az ember a lefolyót a csapban, de akkor gusztustalan a benne lévő víz

2023. máj. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen van, én szeretem. Nem kellett csaptelepet cserélni az excenteres miatt, a hagyományos dugó meg vagy eltűnt mindig, vagy útban volt a lánc. Valóban kiáll nyitott állapotban, sőt nekem olyan van, ami zárt állapotban is, ez a része engem annyira nem zavar. Zárt állapotban viszont egyáltalán nem engedi el a vizet. Mondjuk én reggelente használom mosakodásnál, meg hetente törlőruhákat beáztatom benne éjjelre. Amikor veszem ki a törlőruhát, akkor engedem le a vizet is, így is, úgy is bele kell nyúljak. 8 éve hibátlan, szóval elég tartós
2023. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem most hagyományos van és az is elengedi a vizet.

Nem a dugó, hanem a fém karima és a mosdókagyló között nem jó a tömítettség. Igen ezt egy kis szilóval hamar lehet orvosolni, de azért írtam a kérdést mert nem tudom cseréljem-e.


#2 Teljesen jogos amit írsz, egy kakis pelus után én sem szórakoznék ilyennel. De nálam nem szokott undi dolog előfordulni. Inkább csak olyan, hogy bedobok egy új ruhát megnézni engedi-e a színét.

2023. máj. 3. 12:32
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 nem tudod véletlenül, hogy milyen márka? :)
2023. máj. 3. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno az obiban vettem


[link]


Kinézetre ez áll hozzá a legközelebb, valószínűleg ugyanaz. Nem volt nagy összeg, arra emlékszem, mert úgy voltam vele, ha beválik és nem bírja, lecserélem valami nevesebbre. De bevált, és bírja is.

2023. máj. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!