Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy belső műanyag ablakpárkány...

Egy belső műanyag ablakpárkányt le lehet valahogy vágni, hogy keskenyebb legyen?

Figyelt kérdés

Túlságosan és fölöslegesen széles. Azontúl, hogy nem is esztétikus, az alatta lévő (használaton kívüli) radiátorra már készíttettem burkolatot és arra szeretnék tenni apróbb virágokat, de a rálógó párkánytól nem lehet.

(a párkányra nem tehetek, mert akkor nem tudom kinyit az ablakot)


2023. máj. 15. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Kiveszed, a belső felét levágod, párkány vissza.

2023. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos én konkrétan egy nulla műszaki érzékkel megáldott egyedülálló nő vagyok, mindenféle használható célszerszámot nélkülöző háztartással.

Milyen szakember tudna nekem ebben segíteni?

2023. máj. 15. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Műanyag a parkány?

Helyileg merre van?

2023. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen asztali, vagy merülő körfűrésszel rendelkező ember méretre tudja szabni.

Műanyag, szóval lehet vágni fához való körfűrészlappal is. Számtalan ablakpárkányt szabtam már így le magamnak és ismerősöknek is.

2023. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, műanyag. Debrecenben.
2023. máj. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!