Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Másfél éve lejárt festéket...

Másfél éve lejárt festéket vettem .Vigyem vissza vagy használható ?

Figyelt kérdés

Az eladó annyit beszélt ,és annyira terméket mutatott, hogy erre már nem figyeltem ,csak itthon vettem észre hogy, le van járva a szavatossága.

2022 februári


2023. jún. 17. 17:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha vissza viszem vissza adják a pénzem ?
2023. jún. 17. 17:40
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nálam pl. 30-40 éves festékek is vannak és még semmi bajuk.
2023. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Blokk ellenében igen. Lejárt szavatosságú termék nem árulható, a gyartó eddig vállal csak minőségi garanciát a termékre.
2023. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem a gyártási dátum??
2023. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem gyártási szám ! .
2023. jún. 17. 18:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég drága festék volt ,és csak egy boltban találtam,ha használható inkább használnám.
2023. jún. 17. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Használható, csak ehhez az kell hogy jól tárolják előtte. ha ilyen régi akkor nem biztos hogy nem volt rosszul tárolva.

Bontsd ki és nézd meg! Ha nem jó akkor vidd vissza és mondd el, hogy azért nézted meg a lejárati dátumát mert nem volt jó a festék és nem értetted miért. akkor vetted észre, hogy már lejárt és így adták el neked.

Vagy hívd fel az üzletet és kérdezd meg tőlük, hogy mit tegyél! Velük is megbeszélheted, hogy megpróbálod a festéket használni hátha jó, de scak ha visszafizetik a pénzedet ha kiderül, hogy még sem az.

2023. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne bontsd ki, blokkal vidd vissza. Csinálj egy kis műbalhét és ha szerencséd van, akkor kicserélik és "fájdalomdíjat" is kapsz.
2023. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondolom a polcon porosodott, nem

rakrárban volt tárolva.

2023. jún. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!