Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. mennyibe kerül nagyjából...

Kb. mennyibe kerül nagyjából egy 210*150 cm-es ablak cseréje mműanyag keretes hőszigeteltre? (panel lakásba)

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Munkadíjjal együtt kb 200-300 ezer körül megy. Kérj ajánlatot egy ablakostól.
2023. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Brutálisan drága, köszönd a fidesznek... Tönkretette az olcsón dolgozó kisvállalkozókat, az anyagárakat meg az egekbe nyomta olyan mértékű inflációt generált... Az első válaszoló keveset mondott nagyon. Úgy fogják kezdeni, hogy kimegy a helyszínre a "mester" 50 milliós BMW-vel, ránéz a falra, ablakra majd megmondja hogy 500 ezer előleget adjál azonnal. Aztán küldi majd a munkásokat, azok megcsinálják még 500 ért... Ha kifizeted jönnek is a munkások két 45 kilós éhező roma gyerek akik kicserélik az ablakot meg megcsinálnak mindent 200 forintos órabérért. Így működik a fideszes rendszer....
2023. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nemrég cseréltem pont ilyen méretűt.2db ablak(+sz.háló+redőny) cserével,szállítással 780 ezer volt. Kérj több helyről árajanlatot, pár nap alatt válaszolnak. Itt látsz kb.árakat.

[link]

2023. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És olyan, ahol kb ugyanekkora méretű ablak és mellette erkélyajtó is van???
2023. júl. 2. 16:54
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából lakásokat nézek, munka miatt a jelenlegi rossz közlekedési lehetőségek miatt lakást szeretnék venni/cserélni.

Már néztem lakásokat, ami árban megfelelne, ott kapásból nyilászárócsere adódik.... Ez az ablakméret abban a lakásban van, ami a legjobban tetszik. Még nem mertem beleugrani, vételi ajánlatot tenni. Kicsit kalkulálnom kell a felújítással is...

Ezért csak így megközleítőleg érdekelnek az árak, nem akarok cégektől konkrét ajánlatot kérni, így, hogy még nem az én tulajdonom...

2023. júl. 2. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!