Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tönkrement a zuhanykabinunk,...

Tönkrement a zuhanykabinunk, javithatatlan. A tálca ép, szép. Hogyan tudnánk rá másik kabint szerezni? Köralaku, 1 méteres. Vagy esetleg más megoldás lehet / függöny féleség ? De mi tartja meg? / SOS !

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Kép?
2023. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Hajlíttatok egy akkora kört vasból, amekkora a zuhanytálca, rá 3 fül láncnak, a plafonba is 3 fül vagy kampó, arra ráakasztjátok és erre megy körben, karikákon a zuhanyfüggöny.

De szerintem lehet kapni ekkora kabint, legvégső esetben Vaterán, Jófogáson.

2023. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod a tipusát akkor rátudsz keresni...zuhanykabin tálca nélkül vagy lefotózod és obi,praktikerben esetleg tudnak segíteni.
2023. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szabvány, akkor rendelhetsz újat. Ha nem az, akkor egyedi gyártás.
2023. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Július óta még nem fürödtetek, hogy még mindig itt tartotok??!
2023. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az egyedi gyártást hol lehet megérdeklődni? Még mindig ott tartunk, ahol először. Már vettünk egy poli.p. lapot méretre szabva. Nem ér semmit, összerogyik. Valahol létezik olyan régi vizszerelő, aki ilyen kis munkát elvállal? Bp. Örs. Nekünk ugy látszik már igen nagy, nem kicsi probléma, sajnos. Vagy lehet, hogy ez a ki tudja honnan való zuhanytálcához sem kellene ragaszkodni? Bocsi.
2023. okt. 1. 18:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja ! még az is probléma, hogy nem sarok kabin, hanem falsikra volt szerelve. Nincs sarok.
2023. okt. 1. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Apollo zuhanykabin

XIV ker Pongrác út 15

Én onnan rendelek falsíkra szerelhető zuhanykabint

2023. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Találtam telefonszámot, most visszahivásra várok, létezik-e ilyen méretü kabin, ami nekünk kell. De nem XIV. kerület, hanem X. ker. :) Te ezzel foglalkozol? Köszi.
2023. okt. 3. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen tényleg a X. ker.

Nem, de szoktam szerelni viszont nem budapesti vagyok

2023. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!