Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire nehez most felujitani?

Mennyire nehez most felujitani?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani , hogy lassult a piac, csokkentek az arak. Tenyleg igaz? Lehet talalni olyan kivitelezot aki felugyeli a munkasokat? Amolyan ellenor felet. Nem bizok a generalkivitelezoben sem, jo lenne aki ot is ellenorzi.
2023. júl. 10. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet találni, műszaki ellenőrnek hívják.
2023. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

1: Tudsz ajánlani párat?

Mennyi a normális reális ára?

2023. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
33%

Nyilván nem könnyű.

De felügyelj magad!

2023. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
YouTube szakiellenőr
nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha penz van, minden van
dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki ellenőr. Nálunk első alkalommal 70eFt-ot kért, majd minden alkalommal, amikor kijön ellenőrizni, 45eFt/alkalom. Bp. egyébként. Nem nagy felújítás, de falakat is bontottak, csöveket cserélnek, konyhát szétszedték, gipszkartonoznak. Nagyon megérte, mert nézi az ajánlatokat, minden szabályos-e, mindent megvettek-e, időben elkészülnek-e. Én is ezt hallottam, hogy az építőipar is szenved, de aki jó, annak van bőven munkája. Aki azonnal tud jönni, az gyanús... Leglább 1 hónap a várkozás egy-egy jó csapatra, de lehet, hogy több.

Igazából nekem nagy stressz, ha tehetném, nem csinálnám újra, de ennek is megvan a szépsége. :)

jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak pénz kérdése. Ha van pénzed, akkor nem nehéz felújítani.
febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!