Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A hálózásra nemes vakolat...

Edinasz kérdése:

A hálózásra nemes vakolat helyett mit lehet tenni, ami helyettesiti, és egy ember is el tudja végezni a munkát? Köszönöm a segítő válaszokat!

Figyelt kérdés
Ha valaki belekötne... Természetesen anyagi akadálya van, hogy most 2-3 emberrel ilyet csináltassak

2023. júl. 29. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A hálóra még jön minimum egy réteg ragasztó, ha van is alternatívája a nemes vakolatnak az biztos nem olcsóbb.

Amit csinálhatsz, a réteg ragasztót végig súrolod körkörösen és azt lefested.

Én a helyedben húznék rá egy réteg ragasztót úgy hagynám és amikor lessz rá pénz akkor megcsinálnám, amúgy két ember meg tudja csinálni ha nem túl nagy a felület, ha van egy haverod aki segít egy sőr mellett...

2023. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

160 nm felület, de itt Hajdúszoboszlón 3000/nm csak a munkadij.. Fél millional ami olcsóbb, jo megoldás lehet. Köszönöm a segitseget!

Az egyik srác azt mondta, hogy van valami rücskös falfesték, de nem tudom a telefonszámát... Es nem jegyeztem meg..

2023. júl. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!