Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy kapu festésért mennyit...

Egy kapu festésért mennyit lehet fizetni ami még reális?

Figyelt kérdés

Nagykapu, kiskapu és a drótos része kb 13 méter hosszú az egész. Ahol lehet ott csiszolni is kell.


[link]


[link]


2023. aug. 13. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Inkább csináld meg magad. Benzinlámpával és fúrógépbe fogott drótkoronggal le tudod szedni a régi festékréteget, ami nem jön le azt rajta hagyod. Kalapácslakkal lekened 2-3 rétegben.

Én sokkal nagyobb munkát csináltam magamnak, szét kellett vágnom két nagy kerítéskaput, újrahegeszteni, pótvasakat behegeszteni, stb. ha kiadtam volna egy vállalkozónak, biztos elkért volna több százezret, ez még akkor is jelentős összeg ha valakinek átlagon felüli keresete van. Ma már sok esetben nem éri meg kiadni a házkörüli munkát valamilyen szakembernek. Majd eldolgozgatsz rajta hétvégeken vagy esténként, ahogy én is tettem. Gondolom évek óta így áll, ha eddig jó volt, akkor kibír még néhány hetet amíg apránként rendbe rakod...

2023. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11, ugyanezt gondolom és itt csak csiszolni kell meg festeni, nem nagy munka.
2023. aug. 16. 08:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!