Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az ablak beépítése után...

Az ablak beépítése után ottmaradt barna habot csak símán le kell vágni? /lsd a képen/

Figyelt kérdés

Találtam egy képet egy ablakcsere utáni állapotról, ami így külső szemlélőként elég ijjesztő. De lehet, hogy viszonylag semmiség.

Ilyenkor mi a teendő, csak símán levágom egy sniccerrel és lefestem fehérre, vagy ez még egy félkész helyzet és még mennek vissza a szakik befejezni?

[link]



2023. aug. 19. 22:54
 1/5 Omnifix2 ***** válasza:
69%
Igen, és kell rá ragasztani egy burkoló csíkot. Ez így nincs befejezve!
2023. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Purhab, ha már megkötött keményre, akkor simán le lehet vágni sniccerrel, egyéb munkákra nem lesz hatással. Ha már más munka nincs vissza, akkor vágás után le lehet glettelni, és lefesteni/meszelni!

“Mennek vissza a szakik befejezni?” - ezt Neked kell tudni, mit mondtak, vagy mit beszéltél velük erről!

2023. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ˇ#2 írta, hogy találta a képet, tehát nem saját. Így nem volt kivel beszénie. A kérdés, hogy így szokták hagyni vagy ez még a folyamat része, gondolom, a kérdező nem szeretné, ha ő belevág, akkor így hagyják a végén, mondván, kész vagyunk.
2023. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Jól gondolod #3-as, ez a fő motiváció. #2-es, neked is köszönöm, mert ezek szerint, ha mégis így marad, akkor sincs elrontva, csak akkor még van vele teendőm, de nem a rosszul kivitelezettség jele. És természetesen #1-esnek is köszönöm a gyors és megnyugtató választ.
2023. aug. 21. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. “Talált kép” - bocsánat, valahogy elsiklottam felette!
2023. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!