Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tapétaleoldóról mi a véleménye...

Tapétaleoldóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Bevált nektek vagy ti hogy szoktátok?

2023. aug. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ami bevált az a pumpálós 2 literes permetező csapvízzel feltöltve és egy olyan spakli ami nem hajlik.
2023. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbáltam mindent. Végül egyértelművé vált, hogy a tapétaleszedés mindig szopás.

A leoldó papíron leírva jól hangzik, valójában akkor jó, ha sima papír tapéta van felragasztva, de arra a meleg víz is elég. Egy 3x átfestett fűrészporos tapétáról lepereg a víz. Azt fel kell érdesíteni, kaparni, csiszolni,hogy át tudjon nedvesedni,de akkor se tuti. Nekem végül azt hiszem nagy csiszolgógép jött be fém tárcsával. Azzal lehetett ledarálni könnyedén. Persze glettelni kell utána. Vagy kapargatod napokon keresztül és akkor is sérül a fal.

2023. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!