Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Garázshoz kapukitámasztót hol...

Garázshoz kapukitámasztót hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Ilyen rugós gumis-fémlábra gondolok ami megakadályozza,hogy a szél visszafelé mozgassa nekem a garázsajtót. (Kellemetlen lenne miközben az autóval akarok beállni.) Neten csak egy-egy darabot találtam ami nem kimondottan garázshoz való és a mérete se biztos hogy jó.


Gondolkodom még ilyen fix rendszerben ahol egy csőbe dugod az ajtóhoz rögzített fémrudat,de ahhoz a betonba is kéne egy "üres" csövet lehelyezni,ami egyrészt macera lenne,másrészt mivel bérelt ingatlanban vagyok nem biztos,hogy jó megoldás. Van szellőzőnyílás a garázsajtón,azt tudnám használni a kitámasztó felhelyezésére és ha úgy van hogy menni kell károkozás nélkül el tudnám távolítani.



2023. szept. 4. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék, itt egy.

2023. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 L.. István ***** válasza:
100%
Bármelyik nagyobb barkácsboltban vagy a neten.
2023. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

obi praktiker ...

vagy kösd ki az ajtót.

nősülj meg és add parancsba az asszonynak hogy fogja az ajtót... sok megoldás van.

2023. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Ha két szárnyas az ajtó akkor két feleséget tartsak?
2023. szept. 4. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon tiltott a bigámia, úgyhogy valami más jogcímen kell tartanod a másik asszonyt! :D
2023. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Tilos, de nem mindenkinek.

Csak fel kell vennie a mormon vallást.

2023. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4. AZ egyiknek jó a barátnő is. 😂😂🤣
2023. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!