Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lambéria panel lakásba?

Lambéria panel lakásba?

Figyelt kérdés

Panel lakás közlekedőjébe hogy mutat a lambéria?

Szoktak egyáltalán panel lakásba?

Szoktak egyáltalán még manapság? Vagy inkább divatjamúlt?

Szoktak egyáltalán magán otthonokba?

Sötét barna lambériát gondoltam volna a közlekedőbe, fölötte pedig a falat valami hozzá passzoló halványszínűre festeni.



2023. szept. 29. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
divatjamúlt
2023. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyéni ízlés kérdése.

Nekem akkor sem tetszett, amikor ennek nagyon nagy divatja volt.

De ha neked tetszik, akkor persze, miért ne lehetne panel lakásban is.

2023. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet, de szerintem nem praktikus. Panelben amúgy is szűkek a terek, ez még jobban összenyomja optikailag.
2023. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában tervezek panelt venni. Emiatt sok hirdetést megnéztem. Nem nagyon láttam olyat, hogy újnak, modernnek nézett volna ki, ahol ilyen volt. Amiket láttam, azoknál arra gondoltam, mennyire lehet majd macera megszabadulni tőle. Szerintem szűkiti a teret ott, ahol eleve kevés van. Talán, ha minden kötél szakad, akkor fehérben vagy fehérre festetten még elviselném, de kontrasztos falszínnel nem hinném. A panelok nem túl magasak, nem érdemes függőlegesen sem félbevágni a magasságukat.


De a saját lakásodnál az a fontos, hogy neked tetszedjen. Az én lakásomban is lesz olyan, ami másnak nem okés (nem fogja érinteni a padlót a függöny), de én így szeretem.

2023. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!