Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fan-coil tapasztalatok?...

Fan-coil tapasztalatok? Mennyire zavaró(hang, huzatérzés)? Inkább extra radiátor és kevesebb fan-coil vagy teljesen felesleges plusz radiátor?

Figyelt kérdés

Adott egy 85nm alapterületű kádárkocka, beépített tetőtérrel. A felújítást félbehagyták és most én megvettem, padlófűtés nem lehetséges. A gépész tervezett egy fűtés/hűtés megoldást, amit fan-coil-ok látnának el hőszivattyúval. Helységenként tenne be egyet(6 db összesen), a fürdőszobákban a törölközőszárító fűtene és a bejáratnál + pincében lenne még egy-egy kis radiátor.

Amikor rákérdeztem, hogy nem-e fog zavarni a hálóban a fan-coil, ajánlotta, hogy esetleg oda is mehetne radiátor és ki lehet kapcsolni, ha tényleg zavarna.


Korábbi kérdésemnél sokan segítettek, így továbbvinném egy másik szemszögből is a témát. Köszönöm előre is válaszokat.



jan. 28. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Még 1 márkás klíma is zavaró éjjel ha működik akár csendes módban is.
jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezt a fújkálós fűtést/hűtést, a légmozgás része zavar, a hang nem. Szerintem ezt Te tudod megítélni Neked és a családodnak mi zavaró, egyéni érzékenység kérdése.
jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerübb kiprobálni. Rengeteg helyen használják.
jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a mennyezet fűtésre szavaznék, mert 6 fan coil + radiátoros körök árából az is megvan, és ez is tud hűteni.
jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!