Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van e érdemi különbség 5700...

Mindentudó99 kérdése:

Van e érdemi különbség 5700 vagy 3700 /m2 áras hőszigetelő rendszer között?

Figyelt kérdés
Érdemes ezen spórolni? Esetleg ki milyet vásárolt?
febr. 3. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább azt kellene tudni, mi a rendszer és mire kerül, milyen a hőszigetelő képessége, mennyibe kerül kompletten, mekkora megtakarítás érhető el. Na ezekből lehet mérlegelni.
febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nèzd meg melyiknèl mit adnak. Ebből ki a fene találná ki. Ennyit meg gondolhatnál te is.
febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Tudod én feltételeztem azt hogy két egyforma tételre gondolok és értitek is. Nyilván nem úgy van hogy az olcsóbb 3 tételből áll a drágább meg 6 féléből. Úgy értelmetlen lenne a kérdés. De leírom pontosan. Mindkét ajánlat 10 centis lapból ragasztóból és hálóból áll
febr. 4. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Èrtem. Ha beleírod, akkor azèr más, egyèrtelműbb.

Ha mindkettő így ugyanabból áll, akkor 2 esèlyed van. Más márka, gyártó lehetsèges, más kiszerelèsi mennyisèg a ragasztóknál, így eltèrhetnek az árak. Ugyanakkor a kereskedő sem mindenhol ugyanannyit tesz rá.


Èrdemes utánajárni a márkának, de alapból az olcsó is ugyanolyan jó lehet, hiszen szabadáras minden.

Esetleg járj utána, hogy milyen èlvèdő, tipli, kiegèszítők járnak hozzá, hátha ez különbsèg.

febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!