Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szeretnék egy 280 hosszú IKEA...

Szeretnék egy 280 hosszú IKEA konyhai munkalapot, de ilyen az ikeánál nincs csak kisebb méretek léteznek. Van esélyem bárhol ilyet venni vagy mindenképp a kettőt kell összetoldanom?

Figyelt kérdés
febr. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Az OBI-ban készítenek ekkorát. Én is ott csonáltattam 3 méteres munkalapot.
febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Ikea is megcsinál 400cm-ig egyedit. 4-6 hét a rendelési idő.

Lapszabászatban, 410 a szabvány maximum hossz.

febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy a többiek is írják. Csak arra figyelj, ha lapszabászat vagy OBI, hogy ott a legtöbb munkalap 60cm mély, az ikeás pedig 63,5cm. Ügyes aszlatos ezt a vízvetővel el tudja tüntetni, de jobb, ha 63.5cmest veszel. Ebből kevesebb van, de van obiban és lapszabászatban is.

Egyébként az ikea méretre vágottja a legdrágább ls arra kell a legtöbbet várni. Én is pont most keresek ilyet és nekem is 3m-es kell.

febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lapszabászatoknál vágass méretre. 410cm egy szál munkalap és valóban 60cm széles a legtöbb , de van 63.5-ös is.
febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!