Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Minek nevezhették ezt a fajta...

Minek nevezhették ezt a fajta fűtési módot régi vegyestüzelésnél?

Figyelt kérdés

Még régen gyerekkoromban amire már elég halványan emlékszem a 90-es évek elejéről, az egyik osztálytársaméknál az emeletes házban olyan volt a fűtéskialakítás, hogy volt egy nagy vegyestűzelésű kazánjuk a pincébe és minden szobába volt egy a falból nyílò méretes szellőző amit nem szabadott eltakarni mert azon jött be a meleg levegő!

De semmilyen radiátoruk nem volt egyik szobában sem és csövekre sem emlékszem!



febr. 8. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is láttam ilyent, nem volt hatékony, mert csak a feljövő járatot építették meg, így csak akkor működött, ha nyitva volt az ajtó, és azon át a hidegebb levegő vissza tudott folyni a földszintre. Légfűtésnek hívják, USA-ban előfordul, legalábbis a Tesz-vesz város szerint. Ott láttam hideglevegő-csatornát is.
febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lègfűtèsnek hívták règen, ès ma is.
febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légfűtés, USA-ban nagyon elterjedt.
febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb fűtési megoldás. A sok falnyílás miatt nulla magánélet, mindenki mindent hall a másik szobában.
febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!