Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Domború,hullámmintás csempét...

Domború,hullámmintás csempét mennyire könnyű avagy nehéz tisztítani? Jó ötlet a zuhanyzó belső falát azzal burkolni?

Figyelt kérdés

febr. 23. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem nehéz
febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet.


Nekem is ilyen van a fürdőben, nekem bejött.

febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

A sík csempe a legkönnyebben tisztítható felület. És minél kevesebb a fuga, annál könnyebben tartható tisztán.

A hullámos, bordásabb esetleg apróbb csempék sok fugát több felületet eredményeznek, tisztításuk valamivel több időt igényel.

Ezt kell összevetni azzal, hogy neked esztétikailag jobban tetszik, ezáltal örömet szerez ahányszor csak ránézel a hullámmintás burkolatra.

febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem a minta a lényeg, hanem a felület. Ha jó fényes akkor könnyű tisztítani, ha matt, érdes akkor nehéz. Könnyen tesztelhető egy ceruzával. Egy nagy sima fényes felületre nem is fog, egy mattra nagyon szépen, és nem is lehet eltávolítani. Ez a szennyeződésekkel és a vízkővel is hasonló.
márc. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!