Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Glettelés előtt kell mélyalapo...

Glettelés előtt kell mélyalapozózni, ha csak kicsi foltokban glettelek?

Figyelt kérdés

Családi vita van a témáról. Én soha életemben nem mélyalapozóztam kis hibák bejavításánál, de más azt mondja, hogy muszáj. Kis hiba alatt értsétek, hogy a legnagyobb felület 5x10 cm-es folt, mélységben kb 1 centi, ezt két rétegben terveztem glettelni, hogy ne legyen túl vaskos egy körrel.

Én overkillnek érzem a mélyalapozót ennyihez.


febr. 26. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Glett, mélyapa, festés

febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs: mélyalap—-> glett
febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amit linkelsz, ott komplett falról van szó. Nem lyukak, hézagok, repedések bejavításáról.
febr. 26. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell, ha nem porlik a fal kis foltoknál simám mehet a glett a falra. Csak nagy felületnel szar mikor mindig bekarcol valami törmelék.

Amúgy a foltokat melyalapozni sem muszaj, eleg ha elsőre csak a foltokat kened át a falfestékkel, es száradas után mehet az egész fal 2x.

febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy 1 centi melyseghez vegyél gipszes vakolatot, es az első kirt azzal csináld, esetleg stukatur gipsz (szerelőgipaz) de azt nehéz lecsiszolni ha túltoltad.
febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!