Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gipszkarton szerelésnél lehet...

Andrey19 kérdése:

Gipszkarton szerelésnél lehet olyat, hogy először az előtétfal vázszerkezet+kartonozást csinálom meg, majd utána az álmennyezetet?

Figyelt kérdés

febr. 29. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Szerencsére nincs memóriája, nem fog megharagudni :)
febr. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a cél a gipszkarton fallal.
febr. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vakolni,meg ez egyszerűbb és gyorsabb is.
febr. 29. 03:45
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Úgy helyes, ha először az álmennyezet készül el. Mi az oka annak, hogy fordítva szeretnéd? Előnye az is, ha először a mennyezetet csinálod meg és utána az oldalfalat, akkor nulla az esély arra, hogy a sarkok megrepednek. Ha csak a vakolást váltod ki vele, akkor nem szükséges oldalfalon előtétfalat építeni, a gipszkartont lehet ragasztani a falra, ezzel helyet spórolsz és hát nem utolsó sorban pénzt is, mivel a ragasztó olcsóbb, mint a gipszkarton profil, sőt időt is spórolhatsz vele.
febr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Nálam a válaszfalakat csinálták előbb utánna a mennyezet.


Durva vakolat van a téglán?

febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mennyezetet és utána az oldal falat igaz nem az a szerepe de akkor valamennyit az is tart a mennyezeten.
febr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindegy! chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/ [link]

178. oldal


Előtétfal 202. o.-tól

febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Le vertem a vakolatot mindenhol, csak azért gondoltam a szerkezetre, mert van ahol 5cm is van a függőben
febr. 29. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!