Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mivel lehetne egy szűk szobát...

Mivel lehetne egy szűk szobát optikailag megnagyobbítani? 180 cm

Figyelt kérdés

Egy ágy van benne, faltól falig, az ágy háta mögött egy 60cm széles ablak.

Az ágy lába előtt egy szekrény, ezek között kb 120cm hely.


Tükrökre gondoltam, csak szerintem az eléggé gagyin néz ki


febr. 29. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az alapméreteit add meg!
febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól van elhelyezve a tükör, pl. az ablakkal szemben, nem padlótól mennyezetig, hanem magasabban, akkor nem zavaró és nagyítja a teret. A világos falak is jobbak, mint a sötétek és néhány élénk, erősebb szín, de általában világos berendezés szintén segít.
febr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi 180 a belmagasság?

Hobbi blogokban, magazinokban van ilyen optikai nagobbítási ötletbörze, de a valóságban ami kicsi az kicsi.

Ez ellen ne küzdj. Helyette fogadd el így, és olyan minőségi burkolatokkal, minőségi bútorokkal rendezd be, olyan világítással, amik elviszik a figyelmet a nyomasztó érzésről. Gondold meg, mint pl. a luxusabb, modern lakókocsikban milyen praktikus és hangulatos minden. Én így oldanám meg.

márc. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!