Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Repedt szennyvízcső bélelése...

Repedt szennyvízcső bélelése mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Kétfélét találtam:

1, egy tömlőt tesznek a sérült csőszakaszba, amit gőzzel felfújnak, felveszi a cső alakját és kikeményedik

2, forgófejes epoxy adagolóval új rétegeket képeznek belül a cső falán



márc. 1. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Huszonéve vagyok a szennyvíz-technológiában de bevallom ilyenekkel még nem találkoztam, ezeket valami nagyon speckó helyeken és körülmények között alkalmazhatják. Mi kicseréljük a repedt részt és szevasz.
márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként így van,cserélni kellene.
márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok: nyilván ha olyan egyszerű lenne, akkor cserélném, de van két helyen régi sérült szakasz, ami nagyon nagy bontással járna. Az egyik főfalakban és födémen keresztül megy le. Gyakorlatilag újra kellene burkolni emiatt a konyhát és a folyosót is. Nem a vésés és a pvc cső ára fájna. A házból távozó szennyvízcső az alap alatt megy ki, de mivel régi épület, ezért még nem vasbeton koszorú az alap, hanem téglára van építve. 70 év alatt szépen megtömörödött a talaj. Ha most megbolygatom, süllyedni fog, repedni fog a fal.
márc. 3. 06:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem PVC-cső. Megoldás lehet, hogy veszel ugyanolyan átmérőjűt, Kivágsz belőle átmérőtől függően hosszában 1-2cm-t, így összenyomva belefér a beépített csőbe és beleütöd. Persze ha hozzáférsz, de azokhoz a módszerekhez is hozzáférés kell amit írtál.
márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!