Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen gyakran festitek/festet...

Milyen gyakran festitek/festetitek a lakás/ház belső falait?

Figyelt kérdés
Ti csináljátok vagy szakember?

márc. 11. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Használat intenzitásától függ, alap esetben 3 év, bérlők esetén akár kiköltözésenként.
márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerek és kutya mellett két évente kell. Amúgy évente kéne, ha azt akarnánk, hogy tényleg hibátlan legyen mindenhol, de már letojom.
márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2 év után még 1-2 apróság van az előszobába. Az egészet átfesteni feleslegesnek látom, ha vesz 8 literes kannával festéket 7,9-et ki kéne dobni belőle...

Majd 3 évnél meglátom.

Én festek.

márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Én festek...utoljára 20 éve, de nincs ami koszoljon. Egyedül élek, nincs háziállat, cigaretta,konyhagőz..


jó, elismerem, porcica akad, meg némi pókháló, de az kezelhető...ahogy elnézem még van húsz évem a következő festésig

márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
5 évente szoktunk szakemberrel mert az orom és ragalyát nem tudnánk.
márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 20 évente az már nagyon sok idő. Azért az addigra már durván elkoszolodik nem?

Mi kb 5 évente szoktunk festeni, egyedül a konyha és a fürdő van gyakrabban.

márc. 11. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem koszolódik durván el. Jó, nem 20 év. Én meg azt nem értem, mi a fenének kell 3 évente festeni. Még jóval több év után is teljesen tiszta. Nem kell mészfehérnek lennie.
márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évente akartam, de 2 év után már most ráférne. 2 gyerek rajzolja rá a csigákat, hiába vettem mosható festéket, teljesen nem jön le róla. Akad pár glettelni való is, jól szétbarmoltuk a falat, mire sikerült az áthidalóba felfúrni a nappali függönyt. Színt is akarok váltani, hiába nézegettem egy hónapig az árnyalatokat, szerintem jobb lenne egy kicsit világosabb szín. A hálószobák szerintem bírni fogják az 5 évet, de azután azokat is lefestem.
márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a székeket tologattuk a konyhai falnak, foltos lett.

A gyerek darts játéka körül tiszta lyukacsos lett a fal.

A villanykapcsolók körül kéznyomok, elzsírosodás.

Az oszlop, kiálló sarkok szélei elszürkültek a dörzsöléstől, tapogatástól.

Szintén függönykarnis, 3x kellett fúrni, mire nem a fuga és nem az áthidalót találtam meg, végre tégla.

A kutya is hozzájárult bokamagasságban ahol feküdni szokott.

Szóval néha több, néha kevesebb idő telik el, életforma, lakók száma, habitusa stb. mind egyedivé teszi ki, mikor érzi már a festés szükségszerűségét.

márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 7-8 évente bőven elég.

Szerintem felesleges 2-3-5 festeni.

Lassan 5 éve festettem ki,de egyenlőre nem látom szükségét

márc. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!