Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Terrakotta fal szín tetszik...

Terrakotta fal szín tetszik még az embereknek? Szürke fehér színekhez párosítanám.

Figyelt kérdés

márc. 15. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Nem tetszik
Nagyon tetszik
Tetszik, de nem választanàm
5 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
márc. 15. 08:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva nem értem a kérdésedet!

A hálószoba az a helyiség, ami csak rád meg esetleg a párodra tartozik, más jó esetben nem is látja. Ha neked tetszik, akkor fesd ilyenre.

Nekem kicsit sötét lenne, de nem én élek ott.

márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont a hálószoba színe az, ami nem számít szerintem, én nem töltök időt hálószobában. Bemegyek, pizsi felvesz, lefekszek, villany lekapcsol, alszok. Reggel felkelek, pizsi le, kimegyek és ennyi. Ok, ha nem egyedül van az ember csinál mást is, de akkor meg végképp nem számítanak a színek :-)
márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésemre valaszoltatok, nem kell a mellébeszélés
márc. 15. 08:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te megint a minden válaszba belekötö kérdezö vagy?
márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tetszenie, nem másoknak! Te laksz ott, nem mi. Az ízlések egyénenként változnak, ez így normális.

Amúgy sokan képtelenek egyediben gondolkodni, csak a másikat másolják.

Jó példa erre a házam külső színei. Én voltam az első az utcában, aztán 3-an úgy ahogy van, lemásolták a házamat... még jó, hogy nem alapszíneket választottam, így árnyalatban eltér :))). Szóval a lényeg, hogy több száz színárnyalatból lehet választani, nekeik még ez sem sikerült. Hozzátennén a környéken sem volt hasonló szín. Mikor készélt még a feket-szürke homlokzat futott, nekem meg barna lett.

A lényeg, légyél egyedi, ha nem lett jó átfested.

márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Másnak vagy magadnak csinálod?

Nem mindegy mit ír ide 20 szuper esztétikai érzékkel megáldott válaszoló?

Ha neked nem tetszik azt fogod csinálni amit javasolnak?

márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kinti fal színéről szól, akkor sincs beleszólásuk. Legfeljebb azt mondják, hogy ronda. Tenni nem tudnak semmit.
márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NEKED tetszik-e!
márc. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik fal valami ilyen tégla fantázianevű (valahol a sötét rózsaszín és a kávé között - attól függ, hogy süt rá a nap). A többi meg homokszín.
márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!