Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű fal illene az...

Milyen színű fal illene az alábbi bútorokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felújítás alatt vagyunk, de megakadtunk a színnèl.

A nappaliban az alábbi színű bútoraink vannak

[link]


(első képen lévő szekrény színe hasonlít a legjobban a mi bútorainkhoz)

Barna a kanapé, a dohányzó asztal, és van még bent 2 régimodi szekrény. A nappali egyben étkező is, mert amerikai konyhás a ház, a konyhát és a nappalit egy fél fal választja el. Elég világos a lakás, van Egy óriási ablakunk, amin folyamatosan jön be a fény.

A másik kérdés hogy mivel szinte egybe van a konyha és a nappali érdemes egy színre festeni? A konyhában a barna és bézs dominál pici szurkevel (itt modern bútorok vannak 😅).

Miket ajánlanátok? Szeretném ha nem lenne teljesen egybe a bútor és a fal, de mégis világos maradjon a tér, ne legyen lehangoló. A homok, vagy bezses vagy krém színnel nagyon egybe lenne? Fehér semmiképp nem jöhet szóba, mert a férjem vizipipazik, így hamar sárga lenne a fal 🤣

Köszönöm szépen a válaszokat 😊


márc. 28. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sárgára festeném vagy zöldre, mindkettőből közepesen sötétre, nem világosra. No de sose volt valami jó ízlésem, csak azok tetszenek :-)
márc. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 jpeacefuler ***** válasza:
Fehér
márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fehér.
márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meszelt fal hibátlan.
márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fehér, esetleg valami halvány sargás
márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Fehér semmiképp mint írtam. A férjem vízipipazik, most is fehér a fal és sargul. De ezt bele is írtam a kérdésbe🥲

Mindenképp színeset szeretnénk.

márc. 28. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor válasszatok olyat, ami nektek tetszik. Egyik passzol úgy, mint a fehér.
márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*egyik sem
márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze szép a fehér, de fel évente kell festeni nálunk, legutóbb nyáron volt, most ismét kell. Meguntam hogy itt 3-6 havonta szét kell Szedni mindent, mert sárga a fal. Azért is gondoltam hogy valami nagyon világos szín jó lenne, csak ne ez a feher.
márc. 28. 12:22
 10/12 anonim ***** válasza:
minden fal ocsmány lesz, ha kormolsz a lakásban. a világos szines is foltos lesz
márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!