Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mekkorának kellene lennie egy...

Mekkorának kellene lennie egy normális, átlagos gyerekszobának, ami nem túl kicsi, de nem is túl nagy?

Figyelt kérdés
A tetőteret újítjuk fel, jelenleg van benne 2 nagy hálószoba, az egyik 25 nm, a másik 20 nm. Egymás melletti szobák, ezeket akarjuk kicsit lekicsinyíteni, hogy tágasabb nappalit tudjunk csinálni. Szerintetek mekkora lenne még normális méretű? 5x5 m, a másik 5x4 jelenleg.
ápr. 1. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
9-10 meg 16 nm-es gyerekszobáink vannak. Azt mondanám, hogy a 16-os már elég kényelmes, és van hely benne a kupinak. :) A kisebb csak annak a gyerekemnek kényelmes, amelyik alváson kívül semmit nem csinál benne.
ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi időre tervezed? Huszonéves koráig?

Akkor szerintem 15-18 nm.

Ha 12-14 éves koráig, akkor 12-15 nm.

ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég egy gyereknek a 12-15nm.
ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
12-15 teljesen jó.
ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a 12 nm kicsit kicsi volt már 18-20 éves koromban (nem sokkal ezután költöztem el). Egy 12 nm-es szobába egy 140X200-as ágy + 2 ajtós ruhásszekrény + íróasztal + könyvespolc + TV már igen nehezen préselhető be anélkül, hogy összenyomná a teret a sok bútor.

Szerintem legyen 14-15-16 nm, az teljesen jó 3-23 éves kor között is.

ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 15nm tökéletes.
ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!