Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek csúnya ez a csempe?

Szerintetek csúnya ez a csempe?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



ápr. 3. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem csúnya, de én fel nem rakatnám.
ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Izléstelen sajnos.
ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi a baj vele?

Fehér márványmintás jobb lett volna?

ápr. 4. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem az se jönne be. Én mondjuk most sima fehéret rakattam fel. Kell a bánatnak színes-szagos. Meg én nem rakattam tökig se. Csak ahova éppen kell.
ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszenek ezek a kőutánzatok. 20 éve volt ez divat, de akkor is már csúnya volt. Ízléstelen, pont. Ezek a széldíszek is ilyen magyar proli ízles sajnos. Szokjunk mar le erről.
ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretem én sem ezeket a mű, ismétlődő mintákat. A márványosat pláne nem, mindig zavar, hogy keresem benne, melyik ugyanolyan, csak elforgatva... :) De azért nem mondanám rá, hogy ronda, csak más az ízlésem, mást választanék.
ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Az egyszinű jó a másik nem tetszik de ha neked tetszik akkor semmi gond
ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de a fene se nézegeti a falat a fürdőszobában, pár percet tölt ott az ember naponta, nem igazán számít.
ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!