Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy tudok pár 100 vagy 1000...

Hogy tudok pár 100 vagy 1000 ftból bútorrenoválást csinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég újítottam fel néhány bútoromat, ami igaz nem volt drága, de sok idö és energia volt, meg most más is a probléma. Fát kéne pótolni. A baj az, hogy hiába újítok fel bármit vagy veszek újat, kb. évente sok minden megsérül szállítás közben, albérletben lakok, és kb. évente költözök. Eleinte nagyon precíz voltam, de mára kicsit belefáradtam, hogy hiába végzek a lakberendezéssel, kezdödik minden elölröl. Most valami fa helyettesitö anyag kellene, ami kenhetö, de fává szilárdul. Akad ilyen pótló? Vagy valami gyurma szerüség?
máj. 23. 22:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Némi box vagy festékszóró dolog is érdekelne. Boxxal az a baj nem fed jól, festékszórózni meg nem tudok lakásban.
máj. 23. 22:23
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Ehhez bizony bútorasztalos kell. Az óradíja legalább húszezer..
máj. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van folyékony fa, vagy fatapasz nevű anyag, ezek fa porból és valamilyen kötőanyagból vannak, többféle színben lehet kapni. Azért nem lesz olyan, mint az igazi fa, nyilván erezete sem lesz és túl nagy darabok pótlására sem jó. A szín javításhoz vannak pácok, azokkal lehet kísérletezni, hogy elérd az eredeti színt.
máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha évente költözöl, akkor add el a bútoraidat és költözz berendezett lakásokba. Erre talán nem rakétatudomány rájönni...
máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből legfeljebb lótrágyát kapsz és azzal bekened.
máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fatapasz. Vagy fűrészport tudsz enyvvel összekeverni az pont fa színű lesz, de nehezebben csiszolható.
máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!