Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Aljaztbeton lépésről lépésre?

Aljaztbeton lépésről lépésre?

Figyelt kérdés
Két szobát szeretnénk költséghatékonyan aljzatbetonozni.. valaki el tudná mondani hogy pontosan mi a menete? (Tudom hívjunk kőművest stb.. ha nem muszáj nem költenénk pluszban, túl sok így is a kiadásunk és a legtöbbre hónapokat kell várni) Szóval a szoba közepén kb 3 centivel mélyebb mint a szélén és így minden szekrény elvetemedik, a laminált széttört rajta. Zsákos esztrich jó lenne hozzá? Simán csak be kell keverni és egyenesre húzni? Van ennek valami trükkje? Légyszi negatív kommentelők kíméljetek..

jún. 11. 16:27
 1/7 Senior Séf ***** válasza:
3 centi még épp a határon van,így elég az zsákos cucc.
jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túl vékony estrichtnek.

Nem fog osszekötni, kopogni fog.

Inkább aljzat kiegyenlítőt használj.

jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 centi nem túl sok aljzatkiegyenlítövel?
jún. 11. 17:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit néztem arra az van írva hogy 3-15 mmig
jún. 11. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
A régi betont fel kell törni ha olyan görbe vagy törött hogy középen 3cm van benne. Újra kell betonozni 8cm vastagságba, és simára elhúzni. Na ez a simára, vizszintre húzás igényel sok gyakorlatot.
jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy ha lenne vagy 8 centi a beton nagyon sokat kell várni hogy rá lehessen burkolni, ezért próbálnánk csak 3 centit..
jún. 12. 06:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A kötési idő független a beton vastagságától. A hivatalos kötési idő 28 nap, de szerintem 1 hét után is rá szoktak burkolni.
jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!