Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Bordóból világoszöldet. De...

Kydana kérdése:

Bordóból világoszöldet. De hogyan?

Figyelt kérdés

A hálószoba bordó (még), de szeretném átfesteni világoszöldre. (Dulux: Rejtőző leguán)

Neki is estem, de a falról gyakorlatilag lehetetlen leszedni a festéket rezgőcsiszolóval. Elég eltávolítani, portalanítani a felső réteget, aztán kenhetem rá a mélyalapozót, azután a színt? Nem lesz ebből libafos színű? :) A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 22. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Először fehérre kell.
2013. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na és ha a mélyalapozóhoz keverek fehéret?!
2013. máj. 23. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A MÉLYalapozót nem lehet színezni.


Ha akarsz, mélyalapozol, bár én az egész házban csak egy helységben használtam és nincs különbség, de nyilván van fal, amire mindenképp ajánlatos. Aztán eltűnteted a bordót fehérrel aztán rákened a zöldet. Csiszolni nem azért szoktak, hogy lecsiszolják a színt, hanem, hogy az egyenetlenségeket, hibákat eltávolítsák.

2013. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Meglátjuk mi lesz belőle... Maximum gipszkartonlap. :/
2013. máj. 23. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont, ha már belecsiszolgattál, akkor érdemes megnézni, hogy nem-e gyártottál mindenféle egyenetlenséget a falra, mert ha igen, akkor glettelni kell, aztán megint csiszolni, hogy teljesen sima legyen, különben szarul fog kinézni.
2013. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Át lett csiszolva az egész (a felső réteg) Portalanítottuk, mély alapozó és a Dulux. Tökéletes lett. :) Azért köszi mindenkinek!
2013. szept. 27. 12:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!