Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Újravezetékelném a házamat!...

Adathor kérdése:

Újravezetékelném a házamat! (elektromosan) Kb 4 vállakozótól kérnék árajánlatot. Szerintetek nem gáz ha egy időpontot adok nekik? Azaz egyszerre jönnének?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért egy órába ne jöjjenek, de lehet egy napra hívni őket, csak abból lehetnek bajok ha egyszerre van ott mindenki. Én ugyanígy voltam vele amikor gáz szerelőt hívtam. 3 vállalkozóval beszéltem meg a dolgot, abból ketten egyszerre jöttek ki szinte mert így alakult és voltak kisebb viták mert az egyik drágábban csinálta akkor a másik meg ugyan azt az árat adta. A harmadik meg 2 nappal később jött ő adott egy olcsóbb ajánlatot de sokan mondták hogy ne válasszam mert lassan dolgoznak és szeretik húzni az időt. Végül egy negyedik félt választottam aki a két ár közt dolgozott, és teljesen jól megcsinálták.
2013. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson az ilyen.A végén a 4 ből egy sem vállalja .Így nem lehet alkudni .Mindegyik mondjon árat,aztán válaszd ki amelyiket úgy gondolod minden téren megfelel .Nem biztos hogy a legolcsóbb lesz a legjobb is .

Kicsit utána kellene érdeklődni,milyen a munkájuk is .

2013. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondoltam,hogy egymás alá mennek az árakban!:)
2013. jún. 30. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tuti otthagynám a másik hármat ilyen esetben. Nem szeretjük a nyílt zsidóskodást.
2013. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek kívánom, hogy kifogjanak féláron valami botcsinálta melóst és hetekig szenvedjen, sittben, porban. Nem mindig a legolcsóbb a legjobb. Ez amolyan budai szokás. :)
2013. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért kivánsz ilyet? Biztos te is az a lehúzós szerelő lehetsz!
2013. júl. 1. 09:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudod akár 10-20 ezer forint árkülönbség is meggondolandó!
2013. júl. 1. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
És szerinted min fognak spórolni, hogy övék legyen a munka? A munkadíjjon nem tunak engedni a végtelenségig, mert nem éri meg. Az anyagon spórolnak majd, tehát teged vernek át. Én nem ajanlom, hogy egy időbe menjenek de a te dolgod.
2013. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez szokás de csak igen nagy munkáknál (>20MFt, de inkább >50MFt) amikor a több vállalkozó megnézi a feladatot, majd visszavonulnak és küldenek ajánlatot. Kis munkáknál nem illik. Szépen mindegyik megnézi, aki korrekt ugyse ott a helyszíne ad ajánlatot, hanem visszavonul az irodájába és 1-2 nap után küldi meg.
2013. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!