Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagyon régi házunk van....

Nagyon régi házunk van. Lehet, hogy van több mint 100 éves. Az egyik szobát fel akarjuk ujjítani. Van értelme?

Figyelt kérdés
Vagyis csak annyi, hogy kifesteni, meg esetleg padlószőnyeg. A mostani szobám túl kicsi, ezért , és más tényezők miatt nem érzem jól magam benne. Véleményeket szeretnék...

2013. júl. 2. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen a ház korától függ. anyum háza is több mint 100 éves de téglaház, tökéletes állapotban, teljesen felvan ujitva, tetőcsere, nyilászárócserre, nemesvakolat, meg se mondod h több mint 30 éves.... és még sokáig nem lesz baja.
2013. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha benne élsz akkor egy festéstől biztos semmi baja nem lesz. Egy szobára a szőnyegpadló sem nagy befektetés.

Ha muszáj ott élned, akkor néha egy kis ráfordítás megéri, jobb kedved lesz tőle!

2013. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fel"ujjítani" biztosan nincs értelme...


Felújítani talán. Attól függ, a ház többi része milyen állapotban van.

2013. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egész ház ramaty állapotban van, szerintem soha nem volt felújítva, max. kifestve. Meg senkit sem merek elhívni, mert nagyon cikinek tartom. Csak telljen el ez a 3 év, és elhúzom innen a csíkot, amint leérettségiztem. Nagyon rémes a helyzet?
2013. júl. 2. 08:48
 5/8 anonim válasza:
100%

Ne erezd cikinek a hazatokat.nyugodtan hivj at barkit.nem hinnem hogy azon mulna barmi is:)

Csinalgasd folyamatosan a hazat es jo lesz

En is ilyen helyzetben voltam de fokozatosan csinalgatjuk a hazat es kezdem megszeretni.

18/F

2013. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak, de szerinted 15 éves fejjel mit tudok én kicsikarni a szüleimtől? Így is örülök, ha megengedi anyum, hogy átköltözzek a másik szobába, és kifestessem meg padlószőnyeget rakjak rá.
2013. júl. 2. 14:54
 7/8 anonim válasza:
100%

Nem tudhatom hogy milyenek a szuleid:)

Amit tudsz tegyel meg es jobban fogod otthon magad erezni!:)

2013. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :D
2013. júl. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!