Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jól számolom az árakat?

Jól számolom az árakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok le szeretném parketázni a szobámat és le mértem az oldalakat

a=3m

b=5,5m

T=?

T=3*5,5=16,6m(2)

Tehát úgy számoltam,hogy 22000ftból kijönne az egész parketta.

Egyéb költség szóba jöhet?

17éves vagyok egyedül menni fog a parkettázás?


2013. júl. 10. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen parkettára gondolsz? Laminált?

A szegélyekre gondoltál? Ha laminált akkor kell alá valami fólia ami hő és zajszigetelő, de ez függ attól is, hogy most mi van a szobádban és ha azt fölszeded akkor mi marad? Sima beton?

2013. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom laminált padlóra gondolsz ....


Kell hozzá laminált padló , alája habszivacs , szegélyléc is kell , meg ragasztó , amivel a szegélylécet ragasztod .

Az összeillesztéseket be szokták kenni szigetelővel

( click guard ) , hogy ne menjen be a víz az összeillesztéseknél , ha kidöntesz valamit , de ezt elhagyhatod.


Egyébként a laminált padló elég szar , fűrészporból csinálják , karcolódhat és ha sok vizet öntesz rá

( pl. radiátor elromlik ) , akkor tönkremegy , de legalább olcsó.

2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen laminált padlóra gondolok.

Alapból szönyeg van lent,de ha azt fölszedem csak beton van.

2013. júl. 10. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Megtudod csinálni,ha van kézügyességed. Nem kell bekenni semmivel. A szönyeg maradhat alatta is ha nem kell máshová.Vannak olyan akciók,hogy a habszivacs ajándékba jár hozzá.Kell 1 fűrész,1 derékszögű vonalzó,mérő szalag,fúrógép,és akarat. Én 1 magam szoktam csinálni,de néha minimális segítség jó lenne ,pl:megfogni a lapot.

http://www.youtube.com/watch?v=6pibocsMO-I

2013. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szőnyeg inkább ne maradjon alatta semmiképp. Kiváló élőhely pl az ágyi poloskának.
2013. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal számolj hogy az ajtó aljából le kell majd vágni mert lehet hogy súrolni fogja a parkettát.
2013. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!