Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festők, tapétázók, hogyan...

Festők, tapétázók, hogyan tudom eltávolítani a maradék festéket?

Figyelt kérdés
Leszedtem a régi fűrészporos tapétát. Tapéta és a ragasztó szépen lejött. De az alatta lévő fetsékréteg is lejön, foltokban. Nagyon nehéz spaklival lekaparni,így viszont egyenletlen a fal. Létezik valami oldószer amivel ezt megkönnyíthetném? Azt tudom, hogy majd egy-két helyen glettelnem is kell. Köszönöm!
2013. júl. 23. 11:38
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:

Amatőr szintem tudok tanácsot adni, oldószert nem ismerek. A valakrás az amit szoktak. Viszont ne spaklival kapard mert az hajlik és úgy nehezebb rátartani. Van erre festékkaparó ami lényegében hasonló de a nyél felől erősített és merevebb ettől.


[link]


Ez a hatékonyabb szerszám hozzá, (a műanyag nyelű ablaküvegről szedi jól le a festéket).

[link]

2013. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!