Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kész vakolat kis tételben...

Kész vakolat kis tételben kapható?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, ezért bocs a tudatlanságomért. Régi parasztházban lakom, ami klasszul megvan csinálva, de itt-ott hullik a vakolat. Sajnos öreg falak, nagyon nincs mit tenni.


Kérdésem az, hogy kapható készen vakolat, vagy glett, vagy hasonló, amivel a kisebb hibákat ki tudom javítani én is? Soha nem csináltam ilyet, de ezért nem szívesen szólnék senkinek. Tehát van kész anyag, amivel játszva meg lehet csinálni? Ha valaki ellát hasznos tanácsokkal, külön megköszönöm!:)


2013. júl. 24. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapható készrekevert, száraz, zsákos vakolat, csak vízzel kell keverni és kész: [link]
2013. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden van ! Falazó,vakoló, glettelő, színező. Jobb tűzépeke,festék boltok, barkács áruházak.
2013. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor majd érdeklődöm az üzletekben.
2013. júl. 25. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!