Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kedves Hozzáértők! Nem akarom...

Kedves Hozzáértők! Nem akarom kicseréltetni a konyhában a padlóburkolatot, hanem szeretném betömíteni a sérüléseket. Van-e olyan színezhető glettanyag, amivel eltömíthetem, s ami felmosáskor nem oldódik fel? Aki tud, legyen szíves, segítsen!

Figyelt kérdés

#padlóburkolat #sérülések tömítése
2013. júl. 28. 05:26
 1/5 Józsi21 ***** válasza:
100%

Látatlanba nehéz bármit tanácsolni,egy kép sokat segítene!

Esetleg a sérüléseket kifugázhatod.Abból rengeteg szín van,és vízálló.

2013. júl. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miből van a padlóburkolat? járólap, linóleum, parketta, régi beton járólap........

színes fugázók vannak, és színes szilikon tömítők is.csempe, járólap szaküzletben, vagy festékboltban is tudnak ilyesmit mutatni.

[link]

2013. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sima, barna, matt kerámia padlólap. A falicsempét csináltattam, s a kontár a régi falicsempét egy géppel verte le, s a lecsapódó csempedarabok több helyen fölsértették a padlóburkolatot.

Gondoltam én is a fugára, de attól tartok, hogy az a gyakori melegvizes, mosószeres felmosástól egy idő múlva megrepedezhet. Köszönöm szépen az ötleteket.

2013. júl. 28. 22:55
 4/5 Józsi21 ***** válasza:

"a lecsapódó csempedarabok több helyen fölsértették a padlóburkolatot."Ha túl nagy a sérülés a lapon inkább cseréltesd ki(ha van maradék)

" a gyakori melegvizes, mosószeres felmosástól egy idő múlva megrepedezhet."Egy jó minőségű fuga ilyet nem "tesz",neves gyártót válasz,és tartsd be a csomagoláson lévő utasításokat!Lehetőleg ne barkácsáruházba vásárold.Sok sikert!

2013. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2013. júl. 29. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!