Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van határa a lakásfelújításnak?

Van határa a lakásfelújításnak?

Figyelt kérdés
Elegem van, az összes szomszéddal karöltve. 3 hete ma van az első szabadnapom, és nem tudok pihenni. Beleférnek a reggel 8-tól este 8-ig időbe, de b...szameg!! Március óta MINDEN NAP felújítás van a felettünk lévő lakásban. És még mindig romokban van a lakás. A tulajnak nagyon könnyű, havonta egyszer idedugja a képét, szétnéz és elmegy. Tudom, hogy semmi törvénybe ütközőt nem csinálnak, nem dolgoznak hétvégén, de este 8 után, de nektek nem lenne ki a f...szotok?

2013. aug. 1. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, egy totális felújítás legfeljebb 2 hónapot vesz igénybe közepes szervezéssel egy 100 nm-es lakásnál, bontással. Lehet, hogy rossz a szervezés és a zajos melók egymást követik nagy kihagyásokkal. Hétvégén én semmiképp nem szivatnám a leendő szomszédaimat, délután 6 után meg ha valaki dolgozik az szép dolog, de felesleges, mert napi 10 óra fizikai munka bőven elég. Vagy talán nem délben kéne megérkezni és faragni a hátrányból... Ezt első sorban a tulajdonos feladata lenne meghatározni és ahhoz alkalmazkodni. Így mindenki akkor jön amikor van egy kis fölös ideje vagy éppen kedve van, ezért is húzódik már dupla ideje mint kéne.
2013. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tulaj panaszkodik, hogy mennyire unja már...DE MIT??? Ő van itt minden nap? Hülye f...sz. Kislányom sírt mert nem tudott itthon tanulni az érettségire, a másik szomszédnak a szüleihez kellett átvinnie a kisbabáját. Be se költözött a nő de már utálja mindenki...
2013. aug. 1. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez kellemetlen, nálunk nem lakásfelújítás, hanem környék-felújítás van állandóan, ilyenkor, nyáron. Tavaly óvodát építettek, aztán a templomot újították fel, aztán az utat törték fel villanyvezeték-felújítás miatt, most újfent útfelújítás van, csak hogy szebb legyen (semmi baja nem volt..), mindez közvetlenül a házunk körül. És ez mindíg akkor, amikor nyári szabadságon vagyok, úgyhogy nyitott ajtónál nem lehet bírni, egyrészt a zaj, másrészt a kosz miatt. Már rohadtul elegem van, hogy egy nyugodt, csendes hetem nem lehet, legalább amikor végre egy hétig itthon vagyok. Gondolom, a következő majd házfelújítás lesz, panelprogram keretében. B@ssz@ meg, a büdös életben nem lesz vége, itt nyugalom sosem lesz.
2013. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El foglak keseríteni, egyszer felettem évekig tartott egy felújítás. Nem túlzok! Pár hónap után már felmentem ordítani hogy mikor lesz már ennek vége? De csak bamba melósok bámultak rám, és nem értették mi bajom. Én végül elköltöztem....
2013. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és egy 60 négyzetméteres lakásról beszélünk! Két hét alatt készen kellett volna lennie.
2013. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nő a tulaj. Nem akarom bántani a nőket, de felújítási kérdésben nem sok olyannal találkoztam aki szervezni is tud és érti is az egész lényegét és folyamatot. Szerintem rendesen átverik vagy kapkod és újratervez. Otthagyja az egyik melós aki elkezdi, mert nem bírja a szivatást vagy a sz@rrágóskodást, vacillálást, de új embert ilyenkor már nem könnyű találni a régi helyett. Ilyenek miatt is húzódhat.
2013. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) kitartást mindenkinek
2013. aug. 6. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést... Március végén kezdte a felettem lakó, azóta volt egy kéthetes szünet júniusban, meg amikor ezek a nagyon meleg napok voltak júliusban, de ezt leszámítva állandóan. Csak nappal csinálja, és hétvégén nem, de rajtam se nagyon segít, főleg hogy az egyik állásom nem a szokott munkarendhez kötött, a másikkal meg itthon dolgozom (dolgoznék...) 49 négyzetméter az a tetves lakás, könyörgöm!!!
2013. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!