Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen biztonsági ajtót...

Milyen biztonsági ajtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy faajtóm 2 cilinderzárral, amin gondolom egy betörőnek nem nehéz átjutnia. Ezért rendeltem egy jónak tűnő biztonsági ajtót (HiSec) beszereléssel, viszont a felméréskor kiderült, nem tudják beépíteni, mivel a szabványnál kisebb az én ajtónyílásom. Így ehhez csak gyártatni lehet méretre. Ajánlották nekem a Nívó ajtókat, ami jónak tűnik, viszont ahogy nézem, 3 cilinderzár van rajta, amit igazából tök könnyen kinyitnak a tolvajok, nincs rajta "fésűs" zár. Néztem egyéb védekezési módokat, mint rács, vagy hevederzár, de valahogy nem tetszenek. Mik a vélemények, mit ajánlanátok, persze ésszerű anyagi keretek között, nem 200 ezret szeretnék ajtóra költeni...

2013. aug. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hörmann
2013. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha raknál még fel heveder zárat?
2013. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs. Most olvastam, hogy az nem tetszik. (Csak nem értem miért. Az elég jó dolog.) Második voltam.
2013. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az gondolom nem valami biztonságos? :/
2013. aug. 13. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én merem ajánlani. Minden ajtónkra az volt az első, hogy azt feltetettük.
2013. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!