Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítás véget megmaradt fa...

Felújítás véget megmaradt fa ablakokat hol lehet ingyen lerakni, vagy vannak olyan cégek akik ezt felvásárolják?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ablakossal, aki kicserélte az ablakokat, el kell vitetni. Megy a sittbe. Ha meg te cserélted, akkor konténert kell rendelni és elvitetni.
2013. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy felteszed a netre úgy,hogy ingyen elvihető...
2013. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lali az állat ***** válasza:
tedd fel a netre akár tüzelőnek ingyen elvihetőként,mert a szeméttelepen az üveget veszélyes hulladéknak minősítik és sokkal többet kell fizetni a lerakásáért.
2013. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ablakos akkor viszi el ha fizetsz érte.

Én kivertem az üveget , feldaraboltam és elégettem a kályhában , de rossz döntés volt , nem érdemes vele szórakozni , az üveg hullik össze-vissza , meg összevagdalod magad.

Tedd fel a netre , ez jó ötlet , ha nem viszik el , akkor vagy fizetsz a lerakásért , vagy kidobod valahol illegálisan.

2013. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt az illegális lerakást felejtsd el. Én azt is büntetném, aki erre buzdít.

Egy rendes ablakos elviszi az ablakokat.

2013. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mikor kicseréltük az ablakokat akkor kérdeztük az ablakostól is, hogy esetleg ő nem tudná elvinni akkor mondta nekünk, hogy nem, bár ők csak műanyag ablakokkal foglalkoznak!

Az illegálist pedig inkább nem próbálnánk ki!

Nagyon sok apró hirdetésben felraktuk, de még érdeklődő sem volt...

2013. aug. 12. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ablakosnak is, mit a műszaki üzleteknek köteles elvinni a kiszerelt dolgokat. ha veszel egy hűtőt, a régit kötelesek elszállítani .

Nem jó ablakost választottál.

Ahogy kivesszük a régit és levittük a kocsihoz, hozzuk az újat és szereljük be.

2013. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi szedtük ki az ablakokat!

Már bocs, de jó ablakost választottunk, nem az alapján fogom őket megítélni, hogy elviszik-e a régi fa ablakot vagy sem!!

2013. aug. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!