Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit ajánlotok könnyű szerkezet...

Mit ajánlotok könnyű szerkezetes építményre, tetőfedélnek?

Figyelt kérdés
Az Onduline tetőt le akarom cserélni egy másik fajta fedőanyagra, amit jobb, mert ez iszonyat, és ilyenkor a nagy melegekben egyszerűen tönkre megy. Van esetleg hasonló megoldás erre? Ti mit ajánlotok? Mert ez már be fog ázni meg minden, egyszerűen dobós...

2013. aug. 12. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem trapézlemez. Már kb 900Ft/m2 áron kapni.Min.25-30 évet lazán kibír.
2013. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a lemezt ajánlom,de az olcsó azért nem fog 20-30 évet kibírni.Mert a márkás Lindab is 10-évre kirohadt a csavaroknál és át kellet furkálni nagyobb méretre ,hogy a nagyobb alátétek eltakarják a lukakat. Ezt az 1 -ik haverék csinálták / lakatos ként / . Nem beszólni akarok ne értsd félre ,de látod visszanyal a fagyi. Egy életen át cserélsz tetőt 3-4 x . Mig a cserép tető az unokádnak is jó.
2013. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es v ok. Amerikában nagyon sok a Zsindely . Bár az is bitumen alapú. De némelyikre elég sok garanciát adnak.
2013. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"10-évre kirohadt a csavaroknál"


A haverék valszeg nem tömítőkarikás csavarokat használtak ugye? :-)

2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es . Nagyon rosszul gondolod a dolgot!!! Mert pont a gumis csavarokat használták és az eredeti Lindabot. És nem amatőr cég ,mert évente több 1000m2 fednek le. És pont a gumi kirothadása miatt kezdett el tönkremenni.
2013. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"És nem amatőr cég ,mert évente több 1000m2 fednek le."

Biztos nagyon örülnek a megrendelők,ha így dolgoznak.. :-)

A melléképületemen több mint 20 éves noname horganyzott trapézlemez van csavarozva,csak kíváncsiságból kivettem most egy csavart,rozsdát még nagyítóval sem találtam alatta,annak ellenére,hogy a lemezen már kisebb foltokban megjelent...

2013. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!