Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Emeleti lakásban a redőny...

Emeleti lakásban a redőny beszedését és felrakását egy ember is meg tudja oldani, vagy két emberes feladat?

Figyelt kérdés
elszakadt a zsinór és össze is gubancolódott, ezért teljesen le kell szedni és visszarakni új gurtnival, az a kérdés, hogy ez feltétlenül két emberes feladat-e?

2013. aug. 22. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozzám jött a mester, felállt a létrára, és ami redőny-részeket leszedett azért, hogy cserélni tudja a gurtnit, azokat leadogatta nekem, és én pakoltam le a földre. Persze, ha nem áll ott közületek senki, aki segítene neki, akkor vagy ő szaladgál le-fel a létrán, vagy visz magával egy segítőt.
2013. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lali az állat ***** válasza:
a normálisabbja nem sajnál megfizetni egy kollégát,minthogy a megrendelőt ugráltassa.
2013. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a megrendelőtől is függ: ha azt mondja, hogy ennyit én is megteszek, és akkor harmadával kevessebbe kerül!
2013. aug. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
te az egész redőnnyel a kézben elég nehéz lavírozni, hogy beemelje az ember, nem? és még a két léc is a szélén van elvileg, mert ha előbb kiszednéd, akkor leesne a redőnytok.
2013. aug. 23. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A mester egyedül nem fogja tudni megcsinálni éppen ezért. Tehát eldöntheted, hogy besegítesz neki, vagy hoz magával még egy főt, és annak a segédmunkásnak munkabérét is keményen rádvasalja.
2013. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha normál méretű a redőny akkor simán megcsinálja egy ember (tapasztalatból mondom). Egyébként a csak a gurtnit kell cserélni, ahhoz le sem kell szedni, már ha műanyag redőnyről van szó.
2013. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!