Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. mennyibe kerülhet egy...

Kb. mennyibe kerülhet egy "speciális" szobafestés?

Figyelt kérdés
egy galériás szobáról lenne szó, közepes, sajnos pontos méretet nem tudok mondani, de nem túl nagy, átlagos. A lényeg, h a galéria nem mozdítható, így valahogy körbe kellene festeni. Tudnátok egy hozzávetőleges árat mondani? Gondolom több dologtól is függ, engem az érdekelne h kb. mennyit szánjak rá. Persze el kellene hívni egy festőt a pontosság miatt, de még nem aktuális a dolog, tehát csak elég ha valaki meg tudná saccolni. Én egyáltalán nem értek az ilyesmihez, az is jó lenne ha egy egyszerű szoba festésének költségét írnátok le!
2013. aug. 25. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmivel sem drágább mint egy panellakás festése, max 10%-al a nehezítés miatt. De ha nem különösen rossz állapotú a fal, akkor anyaggal 800-1000 Ft körül van négyzetmétere netto. Olyan 70-90e körül számolj mindennel együtt egy tisztességes munkáért. Gondolom parkolási díjat is kell fizetni stb.
2013. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)hát parkolási díjat azt nemhiszem, mert vidéken lakunk, az udvaron elfér minden....hát a fal.....azt hiszem a régi festéket le kellene vakarni, mert pattog lefelé, de az alatta lévő jó állapotú, úgy néztem. Igazából mi is ki tudnánk festeni, a többi helységet is mi csináltuk régebben, de mivel a galériát körbe kellene festeni, úgy gondolom h mindenféleképpen kell hívni festőt. Bár azt a két falat meg a plafont mi is meg tudnánk csinálni, ahol nincsen rögzített bútor, de nemtudom h annak úgy mennyi értelme lenne, vagy mennyire kivitelezhető.
2013. aug. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!