Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Valaki ajanlana nekem olyan...

Valaki ajanlana nekem olyan asztalost vagy valakit aki kb 15-20 ezerert meg vesz egy butort?

Figyelt kérdés
Szeretnem felujitani a szobamat es ehhez eloszor meg kell szabadulnom a regi szekrenyeimtol..mar vagy fel eve all az egesz mert senki sem vette meg vaterara is folraktam aprod.hu ra de semmi. gondoltam utolso lehetosegkent valami asztalos keresek ako feldolgozza..kerlek segitsetek!
2013. szept. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, én 1 ftért árultam az összes előző tulaj által meghagyott komplett szobabútort, teljesen jó állapotban, hiába nagy a szegénység, senkinek sem kellett. Végül egy egyházi vendégháznak tudtam nagy nehezen odaadni az egészet.
2013. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor lenne esély ha szín tölgy, dió vagy valami nemesebb fa.
2013. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sem sok reményt fűzzel hozzá, mert szétbontani nagy meló, nem éri meg. Van bőven kidobott bútor.

Elfogadom, ha ideszállítod a műhelybe.

2013. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mondom, így megy ez.:) Két éve még én köszöntem meg, hogy berendezhettem az említett vendégház két szobáját,csináltatott, fabútorokkal , franciaággyal, fotelekkel, stb.:)))
2013. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!