Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Asztal szélére hogyan lehetne...

Asztal szélére hogyan lehetne tartós szegélyt készíteni? Hogy hívják azt a ragasztott csíkot a bútorok élén? Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az íróasztal már régi.A széle kiszálkásodott, megkopott.Pont ott, ahol gyakran hozzáérünk.Eddig celluxszal ragasztgattam le, de az idővel mindíg lekopik, ragad, stb.Valami mással szeretnném most már bevonni az asztal szélét, de nem tudom mi legyen az.Gondoltam öntapadó fóliára, vagy olyan műanyag csíkra, ami modernebb bútorokat szegélyezi,de azt meg nem tudom hogy hívják és hol lehet beszerezni.Mit csinálhatnék?
2013. szept. 23. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Élfóliának nevezik, a simára csiszolt portalanított felületre így kell felrakni:

[link]

2013. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élvédő. Van több fajta: vékony a lappal megegyező színű,és mintázatú.És van vastagabb ami csak hasonló,de az is szuper. Lap szabászatokban lehet venni,és vasalóval kell felrakni. Praktiker,és hasonló helyeken is.

[link]

2013. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ha sikerülne az asztallapot leszerelni, akkor szépen el kellene sétálni vele a legközelebbi lapszabászatba és kérni kell egy színazonos ABS élvédő felvitelét! Ezt nem tanácsos otthon csinálni, mert egy spéci gép kell hozzá, de megéri, mert erős és esztétikus! [link]
2013. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos az asztallapot nem tudjuk leszerelni, mert az ragasztott.
2013. szept. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!