Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csempe eltakarása mivel?

Csempe eltakarása mivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Konyhát újítok fel, és mivel a padlón és a falon lévő csempe irtó ronda, és nem is passzolnak egymáshoz/konyhához, el szeretném takarni mivel se időm se pénzem arra hogy fel/le szedegessem. A kérdés hogy ezt mivel is tudnám megcsinálni? Csempe festéséről már hallottam de azt mondták hogy az nem az igazi.

Van esetleg más amivel megpróbálhatnám?

A válaszokat előre is köszönöm:).



2013. okt. 11. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Még régebben vettem valamelyik hipermarketben csempematricát, azt tettem a csempére. Tökéletesen illeszkedik, és egyáltalán nem látszik, hogy matrica, olyan, mintha a csempe lenne olyan mintájú. Mondjuk én csak pár csempére tettem, ha egy egész konyhát akarsz befedni vele, lehet, hogy nem sokkal olcsóbb, mint átcsempéztetni. 10 éve volt 3000 Ft egy 12 darabos készlet.
2013. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A padlóra aljzatkiegyenlítés után mehetne PVC burkolat, a fali csempére pedig van spéci festék ami nem hullik le és aránylag normálisan is néz ki.


http://www.youtube.com/watch?v=xBiitXDNDx8

2013. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.Még átgondolom melyik lenne jobb:).
2013. okt. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!