Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 2oldalon klikkes laminált...

2oldalon klikkes laminált padló hogyan kell lerakni az első sor után?

Figyelt kérdés

az világos hogy egy sor le van rakva mondjuk a hosszoldalon illesztve aztán jön a következő sor első darabja , az oké, de a másodikat hosszoldalon is klikkelni kell de a röviden is!!! azt hogy??

egy komplet sort lehetne egyszerre , de vicces mutatvány lenne úgy :-)



2013. okt. 19. 20:11
1 2
 1/15 acelsziv ***** válasza:
pedig úgy kell... Összeállítod a teljes sort és hozzáilleszted az előzőhöz.
2013. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
google : laminált padló lerakása
2013. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

oké akkor most olyat kérdeznék aki csinálta is már! :-)

elméletben nekem is megy de ha az egyik élt pl a hosszélt illesztem akkor nem lehet utánna rövidbe csúsztatni csak ha megemelném az egész sort...

2013. okt. 19. 20:57
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


ezen a videón is olyan Fószer rakja aki még sosem csinálta. "kicsit csalok" meg "majd megkalapálom"

kíváncsi vagyok ha 6méternél hogy csal.. pfff

2013. okt. 19. 21:08
 5/15 anonim ***** válasza:

"oké akkor most olyat kérdeznék aki csinálta is már! :-) "


"google : laminált padló lerakása"

2013. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az "ezért én most csalok" részt arra értette, hogy a bal oldalon nem volt fal, ami megtartsa az első parkettát, míg a másodikat belekalapálja. Ezt még nő létemre is felfogtam. u_u
2013. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a klikkes hornyot összekalapálni biztosan jó ötlet :-) ha ott a fal ha nincs..

a google sok ilyet csinált??

2013. okt. 19. 21:24
 8/15 A kérdező kommentje:
az összes dobzán ott a jel hogy kalapálni tilos + a faltól hagyni kell egy centit a dilettáció miatt, de ezt nőként nem.kell tudnod...u_u
2013. okt. 19. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha meg van az első szépen összeklikkelve, akkor fogod és megcsinálod a második sort külön. Pont úgy mintha az lenne az első sor. Szóval a végeket összeilleszted. Ha meg van, akkor az egés már összeillesztett második sort klikkeled össze az egész első sorral. Harmadikat megint külön összeállítod, ha meg van mehet az egész a második sorra stb...stb...
2013. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kalapálni olykor kell, de nem úgy, mint ahogy egy szöget versz be a falba. Azért írják rá hogy ne kalapáld, mert ha hozzáfogsz egy vaskalapáccsal kopogtatni, akkor nagyon könnyű elverni rajta a nútot, így a következő sor már jó eséllyel nem fog normálisan a helyére menni, onnantól meg jó eséllyel az életben nem rakod le normálisan a padlót, míg a sérült darabot ki nem cseréled. Van hozzá segédeszköz.


A fal mellett valóban kell hézagot hagyni, de azt ki szokták ékelni (ahhoz is van segédeszköz). Ha kiékeled, akkor meg már olyan, mintha közvetlenül a falnak lenne nyomva a lap. De mivel a videoban nincs fal, ezért nincs is mihez kiékelni, ezért mondta az ipse, hogy csal egy kicsit.

2013. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!